بالابرهای کششی

بالابرهای کششی
بالابر های کششی یا (وینچی) نوع دیگر از انواع بالابر هستند که به نسبت بالابرهای هیدرولیکی دارای قیمتی پایین تر اما قدرت و امنیت کمتری هستند. بالابر کششی دارای مصارف و کاربرد های گوناگونی می باشد که از این کاربردها می توان به استفاده در ساختمان، منزل، مغازه و رستوران و … اشاره کرد. بالابر خانگی کششی یکی از پر کاربرد ترین نوع بالابرهای کششی می باشد.
طراحی و ساخت بالابر کششی خانگی توجه به کاربرد و سلیقه مشتریان انجام می شود. بالابر های کششی معمولا برای جا به جایی بار استفاده می شوند تا جابه جایی نفر، چرا که با توجه به سیستم این نوع بالابر ها و مکانیزم آن و همچنین ضریب اطمینان این نوع بالابرها، برای استفاده افراد زیاد مناسب نیست. این نوع بالابرها به صورت کفی ساخته می شوند. همانطور که گفته شد قیمت تمام شده این بالابرها نسبت به هیدولیک کمتر می باشند .معمولا جنس چرخ کابین از پلی امید استفاده می گردد و البته بستگی به محل نصب دستگاه از ریل اسانسوری با ناودانی استفاده می گردد.

 بالابرهای کششی

از بالابر خانگی کششی در خانه ها معمولا برای جابه جایی افراد بین طبقات استفاده می شود،  به این صورت که این نوع بالابر ها را به صورت نیم کابین سفارش داده و ساخته می شود، قدرت تحمل وزن بالابر خانگی کششی محدود بوده ولی با توجه به قیمت آن، برای کسانی که نمی خواهند زیاد هزینه بکنند مناسب می باشد.

چندین نکته لازم به ذکر می باشد که کارفرما موقع شفارش دستگاه لارم هست که دقت داشته باشد .

برای افزایش کارکرد بهتر و ایمنی استفاده کنندگان چندین نقطه هست  که حتما از قرقره (سیم جمع کن منفصل) استفاده بشه و استفاده از موتوره سه فاز که باعث میشه استارت و استپ نرمی داشته باشند ( که این کار باعث می شود استفاده کننده تکان شدید نخورد)

برخی از ویژگی های بالابر خانگی کششی

امکان ساخت برای ارتفاع تا۱۰ متر (۴ توقف)
عملکرد به صورت پوش باتنی با تابلو فرمان رله وکنتاکتوری سازگار با سیستم
قابلیت تغییر سرعت با استفاده از نسبت های پایین تر گیربکس
قابلیت استفاده از درایو جهت تنظیم سرعت بالابر و استارت و استپ نرم آن بدون شوک
قابلیت نصب موتور گیربکس در بالا یا پایین بالابر بر اساس فضا و نمای کار
قابلیت بکارگیری سنسور نوری جهت تشخیص اجسام در زیر کفی هنگام پایین آمدن
قابلیت استفاده از برق تک فاز
امکان طراحی و ساخت جهت حمل بارهای سنگین تا ۱۵۰۰ کیلو گرم

نصب بالابر ونیچی خانگی
قبل از سفارش محصول کارشناسان ما با حضور در محل شما و با اندازه گیری دقیق محل نصب بالابر، ابعاد دقیق بالابر را بدست آورده تا با توجه به ابعاد آن کار ساخت بالابر را انجام دهند. نصب بالابر خانگی کششی نیاز به داشتن دانش و تخصص و تجربه کافی در این زمینه می باشد، معمولا هزینه نصب بالابر به صورت رایگان توسط شرکت سازنده بالابر انجام می شود. بعد از پایان کار طراحی و ساخت بالابر کششی خانگی نوبت به نصب این دستگاه در محل مورد نظر می رسد، این مجموعه با بهره گیری از بهترین نصابان بالابر، در کمترین زمان ممکن ( 1 روزه) کار نصب بالابر کششی خانگی مشتریان عزیز خود را انجام می دهد.

 
هزینه نصب بالابرکششی خانگی
هزینه ساخت و نصب بالابر کششی خانگی با توجه به پارامترهای انتخابی بالابر مشخص می گردد. با توجه ابعاد بالابر، قدرت موتور آن، ارتفاع کار، جنس کفی و ابعاد آن، مشخص می گردد که البته این نوع بالابر بیشتر برای جابجای بار استفاده می گردد.

 

آناج پله  | تولید کننده انواع بالابر در ایران | صندلی الکتریکی پله رو | بالابر کششی | آسانسور | صندلی پله رو | بالابر پله | معلول بر | آسان رو پله

بالابر صندلی الکتریکی پله رو بالابر کششی آسانسور صندلی پله رو بالابر پله معلول بر آسان رو پله اسانسور پله رو پله رو برقی صندلی پله پیما قیمت بالابر پله رو بالابر پله چرخشی صندلی پله رو دستگاه پله رو پله رو ایستاده بالابر پله قابل حمل قیمت بالابر پله چرخشی بالابر پله اپارتمان بالابر پله دستی فیلم بالابر پله بالابر ویلچر پله بالابر پله ای پیچشی بالابر پله رو بالابرمغازه بالابرفروشگاه بالابر هیدرولیک بالابر گیربکسی معلول بر کششی بالابر ساختمانی معلول بر معلول بر هیدرولیکی بالابر مغازه معلولبر

با تلفن همراهتان اسکن کنید!

 

تماس با شرکت آناج پله

  • آدرس : ایران - تهران - میدان آزادی خیابان آیت الله سعیدی – میدان فتح بعد از پل شیرپاستوریزه – فتح سیزدهم-پلاک ۴۶-پاساژ پایتخت-طبقه اول-واحد ۴۸B
  • 02166681066
  • 09122208163
  • info@anajpele.com